Lexpert - eksperci w prawie

Biuro Obsługi Klienta
czynne pn. – pt. od 8:30 do 16:30

ul. Mieczysława Asłanowicza 6a,
08-110 Siedlce

LEXPERT sp. z o.o.
 

+48 253 253 243+48 500 061 071kontakt@lexpert24.pl
Napisz do nas
Motyw
Jesteśmy kancelarią prawno-finansową oferującą kompleksowe wsparcie osobom poszkodowanym, wierzycielom oraz osobom zadłużonym Naszą misją jest świadczenie profesjonalnej pomocy w dochodzeniu odszkodowań, windykacji wierzytelności oraz odzyskaniu płynności finansowej przez dłużników.

Przez swoją ofertę gwarantujemy zupełnie nowy standard obsługi Klienta, zapewniając przy tym najwyższą jakość oferowanych usług. Aktualnie wdrażane nowatorskie i autorskie rozwiązania koncepcyjne pozwalają zaoferować szeroką pomoc na każdym etapie współpracy. Skupiamy się na tym, by objęci naszą opieką Klienci otrzymali rzetelne informacje, kompleksową i profesjonalną pomoc prawną, medyczną i organizacyjną, a także konieczne wsparcie duchowe i finansowe.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nasi Klienci mają możliwość otrzymywania informacji o stanie ich sprawy w każdym czasie.

W codziennej pracy skupiamy się na likwidacji szkód osobowych i majątkowych w imieniu Klientów. Reprezentujemy pokrzywdzonych przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i bezpośrednimi sprawcami szkód. Dochodzimy na rzecz osób pokrzywdzonych zapłaty przed sądem i reprezentujemy Klientów w postępowaniu karnym prowadzonym przeciwko sprawcom szkody.

Doskonale wiemy jak dużym problemem są zatory płatnicze, dlatego Wierzycielom oferujemy nie tylko działania prewencyjne, ale także profesjonalne i skuteczne odzyskiwanie należności wynikających z faktur (umów sprzedaży towarów i usług), umów pożyczek prywatnych, umów najmu i innych rodzących zobowiązania pieniężne po stronie dłużników. W imieniu Wierzycieli podejmujemy skuteczne działania wobec zobowiązanych dłużników zarówno na drodze polubownej, jak i sądowej. Naszym celem jest maksymalizacja korzyści i minimalizacja kosztów obsługi wierzytelności, co niejednokrotnie jest możliwe przy wykorzystaniu pozasądowych form rozwiązywania sporów.

Wiemy też, jak dużym problemem są zaległości alimentacyjne, dlatego podejmujemy w imieniu osób uprawnionych do alimentacji działania windykacyjne na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Zadłużonym oferujemy pomoc w odzyskaniu stabilności i płynności finansowej. Elastyczne możliwości współpracy pozwolą na dobór odpowiedniej opcji do skali problemu.

Zespół Lexpert to grono profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji wielu projektów koncepcyjnych, nowatorskiemu podejściu do Klientów i szerokiej wiedzy prawniczej z niezwykłą starannością pracują na rzecz Klientów, by zapewnić należną Im ochronę prawną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy,
zespół LEXPERT sp. z o.o.

Zostaw Swój numer telefonu, oddzwonimy

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy.

phonelink_ring
Proszę o kontakt
lub napisz do nas - Formularz kontaktowy
Logo firmy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem